TempWolf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zprávy pro nás

2 posters

Goto down

Zprávy pro nás Empty Zprávy pro nás

Příspěvek  Admin Sat Jun 27, 2009 5:20 pm

Pokud nám budete chtít něco zdělit, tak pište sem.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 09

https://twmet.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zprávy pro nás Empty Ahojte.

Příspěvek  Bobzlin Thu Dec 24, 2009 5:45 pm

Ahoj všichni..Chci Vám a vašemu Cechu popřát krásné Vánoce a mnoho uspěchů v Novém Roce.Jak v životě tak ve hře.Jsem rád ,že dobréj Cech se stále drží na životě..Váš dlouhodobí spoluhráč Bobzlin...
Tak lidí ahojte a držte Cech..Kolik už máte budov a jak postupujete s Lv..???

Bobzlin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zprávy pro nás Empty Re: Zprávy pro nás

Příspěvek  Kamigaz Tue Dec 29, 2009 5:00 pm

Ahoj Bobzline mám pro tebe špatnou zprávu... TempWolf už skoro rok není.... Přesněji byl rozpuštěn, ale ne tak docela cech má pod sebou malá postava Moii.... Moc lidi z cechu nejsou vidět, protože přece jenom je jich tam 5 a půl a a satan a moja na ně moc nechodí...

Prostě ošklivě řečeno TempWolf není, ale všichni co jsme v TempWolfu byli a byli při rozpadu a stále hrajeme doufáme, že TempWolf ohlásí svůj comeback

S pozdravem Kamigaz
Kamigaz
Kamigaz

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 29. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Zprávy pro nás Empty Ahoj

Příspěvek  Bobzlin Sun Jan 03, 2010 7:09 pm

Tak musím napsat ,že to je špatné..Ale děkuji ,že se někdo ozval..No myslel jsem ,že pokračujete zdárně,ale vše se rozjasní a bude zase fajn..Pokud chci se zeptat na Aranku co tá ještě hraje nebo už take není..???Jinak tedy mějte se fajn a pokračuj te..Ahoj

Bobzlin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zprávy pro nás Empty Aranka

Příspěvek  Kamigaz Sun Jan 03, 2010 8:17 pm

Aranka, kariv, L9, sssatan, cristina26 a Moia na 100% hrajou.... Boblig už nehraje co vím...
Aranka, kariv, L9 a já jsme v FANATIC. sssatan a Moia by měli být v HS(HighSociety) a christi je u Lions of North....

Kamigaz



P.S.: Bobzline, pokud by jsi chtěl ještě nějaké informace napiš mi na E-mail: Kamigaz@seznam.cz
Díky
Kamigaz
Kamigaz
Kamigaz

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 29. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Zprávy pro nás Empty Re: Zprávy pro nás

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru